Як створити різдвяний настрій 2018-2019

Як створити новорічний настрій?

    Щоб такого купити, щоб красиво, якісно і недорого? Як не «перебрати» з різдвяним декором, і куди спрямувати основні зусилля? Якім кольорам віддати перевагу? Який декор обрати? Ці ,та ще безліч інших питань проноситься в головах людей, які звикли заздалегідь планувати бюджет, покупки та естетичну складову майбутніх свят. І якщо святкове меню – це питання найближчого до свята часу, то різдвяне оздоблення – це питання довгострокового планування. Хоча б тому, що передбачає формування певного бюджету. І залежно від масштабів бажаного, цей бюджет може бути не скромний.
Який бюджет на різдвяний декор та ілюмінацію потрібен? : - спитайте ви.

Давайте розбиратимемося!

1. Основні локації, що підлягають оформленню.
     Як правило, для мешканців квартир та невеликих будинків, оформлення житла до свята зводиться до організації однієї «святкової» зони. У центральній кімнаті, де можна поставити великий стіл, збиратися всією родиною та приймати гостей.
     Продумайте встановлення ялинки ближче до стіни або вікна. Там вона не ускладнюватиме рух і стане гарним задником для застільних фотографій та сімейних фотосесій. Для щасливих власників приватних будинків із прибудинковою територією, я рекомендую оформлення ганку або вхідної групи та 1 – 2 локації в саду. Наприклад, невелике дерево чи ялинку та частина паркану, чи стіни. Ті місця, куди можна вийти на сніг, запустити салют і випити по келиху ігристого.

2. Про необхідний мінімум декору.
Говорячи про різдвяний декор та ілюмінацію, слово "мінімум" звучить не зовсім коректно. На те він і новий рік, щоб блищати як новорічна ялинка. Однак, коли весь новорічний декор необхідно купити, то одразу непогано розуміти, що увійде до списку покупок. І так, для невеликої домашньої ялинки висотою 150 – 180 см нам знадобиться:

  • Світлодіодна гірлянда – ланцюжок. Така довга гірлянда (яку розкладають по порожній ялинці, як основу, для створення спільного світла на ялинці), завдовжки від 10 метрів.
  • Набір ялинкових куль. Вибирайте середній розмір 8-12 см. Краще віддати перевагу монохромному кольору. Наприклад, усі білі чи всі червоні. З таким комплектом ви зможете прикрашати вашу ялинку у різному стилі, кілька сезонів.
  • 2Д декор. Це популярний декор, який є плоскими фігурками різдвяних героїв, шишок або дерев'яних іграшок. Вони дуже красиво доповнюють ялинку і при цьому не виглядають масивно та наляписто.
  • Верхівка. Хоча це і не дуже популярний елемент різдвяного декору в сучасному дизайні, проте я рекомендую увінчати вашу домашню красуню бантом або зіркою, що світиться! Це все-таки традиція з дитинства)
  • Декоративні гірлянди. Це така гірлянда, яка ставить настрій всій ялинці. Виберіть модель, що вам сподобалася! З янголятами, що світяться, а може з прищіпками, або мордочками санта клауса. Тут уже все залежить від ваших уподобань. Довжина такої гірлянди має бути від 180 до 300 см завдовжки.
  • Під ялинкою прийнято розміщувати фігури Різдва! Дід Мороз, Снігуронька, Сніговічки та Олені. Також не зайвими будуть коробочки, що імітують подарункові.

      Для оформлення вікна чи стіни за ялинкою, я рекомендую розглянути варіант придбання світлової штори або невеликої гірлянди-бахроми на вікно. Такий декор створить світловий фон для ялинки. А якщо це все буде висіти на віконних шторах, то красою оздоблення вашого будинку зможуть милуватися і сусіди.
      Для оформлення ганку приватного будинку рекомендую розглянути гірлянду-бахрому, яку легко закріпити за ринву або на край навісу. Така гірлянда радуватиме вас та сусідів усі свята, і дуже навряд чи ви захочете її швидко зняти. Довжина такої гірлянди може змінюватись від 2,5 до 35 метрів, залежно від розміру вхідної групи. Для вулиці рекомендую віддати перевагу монохромному холодному або білому кольору. Можна використовувати штучну хвою для прикраси поручнів та повісити на неї старі кульки або прикрасити стрічками.
     Для ілюмінації невеликого дерева або ялинки вибирайте гірлянду-ланцюжок завдовжки від 20 метрів. Обов'язково переконайтеся, що вона призначена для роботи на вулиці. Також, можна доповнити світловий декор динамічними крапельками «Льод, що падає» або простими 2Д світловими мотивами (зірочками або сніжинками).
     Прикрасити ж частину паркану або стіни можна за допомогою гірлянди-бахроми або гірлянди-ланцюжка, прокладеної по верху паркану. Така ілюмінація красиво відтінить край вашої ділянки, додасть світла та стане чудовим задником для фотосесії на снігу.

3. Поговоримо про бюджет.
Отже, ми сформували основні запити для оформлення локацій квартири та будинку. Тепер спробуємо прикинути витрати на кожну з них.
Домашня ялинка:
 2 гірлянди від 500 грн (1000 грн) іграшки та декор 20-30 грн\шт (400 грн) верхівка 100-500 грнфігурки під ялинку можна спорудити самому, ну а якщо купувати, то 350-500 грн\шт (800 грн)
Оформлення вікна у квартирі
гірлянда-штора 2х2 метри, від 900 грнгірлянда – бахрома 2,5х0,5 метра, від 500 грн
Оформлення ганку
гірлянда-бахрома для вулиці, довжиною 2.5 до 10 метрів, від 800 грн.
Оформлення території
гірлянда-бахрома для паркану або гаража, 8 метрів – від 1500 грн, 16 метрів – від 1900 грн
Ілюмінація дерева чи ялинки
гірлянда - ланцюжок 20 метрів, від 1200 грн світлодінамічні краплі, від 550 грн світлодіодні мотиви, від 900 грн за комплект.

Отже, підіб'ємо підсумки.

     Ми зібрали гарний комплект для ідеального свята! Ми вважали найнеобхідніше, проте з урахуванням того, що новий рік – це завжди романтика, щастя та веселощі. І кожна придбана річ має викликати емоції та дарувати позитив. А для цього, найкраще вибирати надійні бренди ілюмінації та декору, які проходять сертифікацію в Україні, поставляються до держави легально та мають весь перелік паперів, що свідчить про пожежну безпеку та відповідність гігієнічним нормам.

     Святкуйте на повну котушку, але без шкоди здоров'ю та сімейному бюджету!
     На нашому сайті можно знвйти весь спектр ілюмінації та декору, який вам знадобиться для оформлення свята, вперед за покупками!

Автор: Євгенія Чемериченко